Zobrazit hlavní menu

Vánoční besídky s tvořivou dílnou

V předvánočním době jsme prožili krásný čas s rodiči při Vánočních besídkách na třídách 15. prosince 2022. S dětmi jsme připravili krátký program s ukázkou toho, co jsme se od září ve školce naučili. Společně s rodiči jsme si zazpívali koledy u rozsvíceného stromečku, vyzkoušeli vánoční tradice a zvyky, mlsali jsme voňavé perníčky, které děti ve školce upekly. Paní kuchařky připravily ochutnávku pomazánek, které servírují dětem k svačině. Rodiče si mohli odnést tištěné recepty, aby si mohli s dětmi pomazánky připravit i doma. V centru Dílna si každá rodina vytvořila vánoční svícen. Nezapomněli jsme na dárečky pro rodiče a přáníčka. Věříme, že to byl pro všechny krásně prožitý podvečer a těšíme se na další akce nejen s rodiči.

Fotogalerie

Vydáno: 23. 01. 2023 | Autor: Školka