Zobrazit hlavní menu
Uspávání broučků

Uspávání broučků

Zima už pomaloučku ťuká na okno a všichni broučci se chystají zalehnout do svých postýlek a spinkat až do jara… Také my ve školce jsme broučky uspávali písničkami, básničkami a průvodem s lucerničkami a lampiony. Ve školce si každý vyrobil broučka z šišek a listí. Sešli jsme se s rodiči, sourozenci a prarodiči po setmění v úterý 8. listopadu na kouzelně osvětlené zahradě u mateřské školy. Děti zazpívali písničky a zarecitovali říkanky. Potom jsme se vydali na cestu do háječku, kde jsme Mravenčí ukolébavkou broučky uspali a uložili do postýlek z mechu. Pozvání zpátky na zahradu školky k teplému čaji a výbornému jablečnému závinu, který pro nás připravily naše paní kuchařky, nikdo z přítomných neodmítl.  

Fotogalerie

Vydáno: 14. 11. 2022 | Autor: Školka