Zobrazit hlavní menu
Návštěva z nebe - 6. prosince 2022

Návštěva z nebe - 6. prosince 2022

Už od samého rána jsme ve školce netrpělivě očekávali, zda zaslechneme cinkání zvonečku a ve dveřích se objeví postava s bílými vousy a berlí v ruce. A dočkali jsme se – Mikuláš na nás nezapomněl a přišel i s andělem (čert musel zůstat venku, protože ve školce máme jen samé hodné děti :)). Naším cílem není děti strašit, ale užít si tuto krásnou předvánoční tradici. Mikuláše jsme přivítali písničkou a básničkou. Ve Zlaté knize měl o každém napsáno, co umí a co se mu daří, u některých však i v čem by se měli polepšit. Každé děťátko bylo obdarováno balíčkem dobrot a ovoce a všichni jsme slíbili, že se budeme snažit dělat jen dobro. Věříme, že nás Mikuláš navštíví i příští rok. Mikuláši, děkujeme!

Fotogalerie

Vydáno: 14. 12. 2022 | Autor: Školka